Hot Müüa 40x22 Väljas Reisi Teleskoobi Kingitused Mini Määratlus Öise Nägemise Jahindus Binoklid Teleskoobi Suurenduse Kvaliteetse Visioon

€7.93

-30%

€11.33

Uus toode

1 toodet

Märksõnad: binokli võimas, öise nägemise optika, telescop, lapse binokkel, pnv, binokli professional, cannochiale, professionaalne binokkel bynolyt, hhunting night vision prillid, digitaalse binoklid jahindus.

Kirjeldus:

suurendus:40 korda

okulaari läbimõõt:1,5 cm

eesmärk läbimõõt:2,2 cm

neto-kaal:175g

suurus:6*2.8*10cm

MÜÜGIARGUMENDID:

1.Kehtivad väljas vaatamisväärsused, looma-vaatame, sport, mängud, kontserdid, ooperi -, meresõidu -, jahi-või muud tegevused õues.

2.Kaasaskantav ja kokkuklapitavad teleskoop on mugav kasutada.See saab läbi umbes koos sinuga lihtsalt, kui see on kerge ja kompaktse disainiga.

3.Koos Öise Nägemise eest nii öösel kui päeval.Isegi vähese valguse öö, pilte on erinevad.Hea vahend vaadates kuud ja nautida kontserti.

4.Optiline klaas objektiivi mitmekihiline kile ja BAK4 prisma teeb terava ja selge pildi.Eesmärk objektiiv sisaldab palju rohkem ruumi ja laiema visiooni.

5.Uurides metsa või suur ala, selle binokli annab lai 7 kraadise nurga all, et suurendada nähtavust ja pildista kõrglahutusega pilti.

Omadused:

1.Täielik Optilised Läätsed tagavad hea selge pilt.Naudi palju pikem vahemaa, selgem, kõrge suurendusega, ja selge, optiline kell uskumatu väärtus!

2.Lihtne seadistada ja kiire fokuseerimise keskenduda ratast, kiire reguleerida fookuskaugus.Reguleeritav silma laius, muudab see Optika Teleskoop, Binokkel, mis sobib nii täiskasvanutele ja lastele.

3.Saab kokku lappida väga väike, nii, et lihtne libiseda taskusse või kotti ja siis tule oma ladustamise kott.See on kompaktne & valguse-kaal, ja kanderihmaga teeb selle binokli lihtne teha.

4.See Binokkel Teleskoop on hea ideaalne laagris, jahimehed, sport.

Pakett sisaldab:

1*teleskoop(muud tarvikud demo pildil ei kuulu komplekti.)

Päritolu CN(Päritolu)
Okulaari läbimõõt 1,5 cm
Mudeli Number HW02561
Suurendus 40 korda
Neto Kaal 175g
Objektiivi Diameeter 2.2 cm
Eesmärk Läbimõõt 2.2 cm
Suurus 6*2.8*10cm
Tüüp Binokkel
Vaateväli 40x22

Seotud tooted