2020 Uusim 1,5 L Keraamiline Automaatne Lemmiklooma Kass Purskkaevu Koer, Kass Pet Mute Viinamees Investor Vulkaan Purskkaev Dispenser

€7.90

-24%

€10.40

Uus toode

1 toodet

Märksõnad: kass purskkaev vett, automaatne vee-pet purskkaev, gato, led kass purskkaevu, x koera vee dispenser, keraamilised pet purskkaevud, lemmiklooma purskkaev keraamika, suur lemmiklooma purskkaevu, kass purskkaevu dispenser, purskkaevu vesi.

Bullet Punkte:

1、Vulkaan aktiivne joomine purskkaev: Voolav vulkaaniline purskkaevud paeluma loomi, ilma, olles hirmunud ja julgustada lemmikloomad juua rohkem vett.

2、Kõrge-tõhususe filtreerimissüsteem: Mitu puhastussüsteemide saab puhastada ja pehmendavad vett, saada rohkem hapnikku ja värskuse ja filter juuksed, sette ja lisandid samal ajal.

3、Lihtne ja ilus: Ainulaadne protsess, projekteerimine; vee dispenser ei ole mitte ainult joomine purskkaev, kuid rohkem nagu käsitöö kõrge kallinemine väärtus.

4、kvaliteetseid materjale: vallandati mittetoksiliste materjalide ja kõrge kvaliteediga keraamika, vee investor on vastupidav ja kriimustuskindel.

5、Ultra-vaikne ja lihtne puhastada: töö on ultra-vaikne, ilma muretsemata, katkestaks teid ja teie lemmikloom ajal puhata; lihtne eemaldada ja pesta.

Omadused:

1. Vulkaan aktiivne joomine purskkaev: Voolav vulkaaniline purskkaevud paeluma loomi, ilma, olles hirmunud ja julgustada lemmikloomad juua rohkem vett.

2. Suure tõhususega filtreerimissüsteem: Mitu puhastussüsteemide saab puhastada ja pehmendavad vett, saada rohkem hapnikku ja värskuse ja filter juuksed, sette ja lisandid samal ajal.

3. Lihtne ja ilus: Ainulaadne protsess, projekteerimine; vee dispenser ei ole mitte ainult joomine purskkaev, kuid rohkem nagu käsitöö kõrge kallinemine väärtus.

3. Kvaliteetseid materjale: vallandati mittetoksiliste materjalide ja kõrge kvaliteediga keraamika, vee investor on vastupidav ja kriimustuskindel.

5. Ultra-vaikne ja lihtne puhastada: töö on ultra-vaikne, ilma muretsemata, katkestaks teid ja teie lemmikloom ajal puhata; lihtne eemaldada ja pesta.

Kirjeldus:

Nimi: Keraamiline Kass Viinamees Automaatne Ringlusse Pet Feeder Vulkaan Purskkaev

Värvid: valge, must

Suurus: umbes 18 * 18 * 15cm/7.09*7.09*5.91 tolline

Materjal: keraamika

Maht: 1,5 L

Sobib: kassid, koerad, jänesed ja muud lemmikloomad

Pakkeleht:

1*Kass, Vee Dispenser

Värvid Valge, must
Suurus about 18 x 18 x 15 cm/7.09 x 7.09 x 5.91 inch
Pet feeder kass viinamees
LCD Ekraan Jah
Min Väljund 200g
Maksimaalne Võimsus Muud
Võimsus 1,5 L
Toite Allikas Muud
Materjal Keraamika
Koer, Vee Dispenser Kass, Vee Dispenser
Vee Dispenser Jah
Päritolu CN(Päritolu)
Nimi Automatic Pet Feeder
Kellaaja Seadistus Jah

Seotud tooted