TCD1254 Lineaarne CCD Moodul Serial Port Edastamine

€56.37

Uus toode

1 toodet

Märksõnad: gpio port expander, ccd lineaarne, käsitsi täitepump, tcd1304, juhatuse ccd, kaamera moodul sony, ülekande täitke pump, lineaarse reaga, hc 6 moodul, hc 12 moodul.

modname=ckeditor 1: TCD1254, lineaarne (CCD), mooduli suurus 2X2cm, peaaegu sama suur kui andur, 12-bit AD võtmine, kõrge täpsus ja madal müratase. 2: 2500 pikslit, valgustundlik ala 13.13 mm, ühe piksli 5.5 um-i anduri suurus 19mm pikk. 3: Võib olla varustatud objektiiv, pilti, on selge, saate konsulteerida omanik, kui sa seda vajad. 4: Te saate reguleerida integratsiooni aeg, koguda andmeid käsk @c0080#@, 80 ühikut, integratsiooni aeg, saata ASCII kood, tagasi 2500*2 andmed, mis on 5000 baiti andmeid, iga kahe baiti vorm 12-bitine AD proovide väärtus (pixel), et kõrge neli bitti on esimene ja madala 8 bitti on viimane. 5: See võib olla varustatud objektiiv.Lühim pikkus CCD moodul ja objekti mõõdetav on umbes neli sentimeetrit objektiivi, ja pilt on selge.Saate kasutada CCD omandamise tarkvara poes, et koguda andmeid, saate kasutada ka serial port assistent saada algse assistent, või kasutada mis tahes vastuvõtva arvuti, mis võib vastu võtta ja saata serial port saada ja töötleb andmeid. 6: Anda USB to serial port, test ühendus enne sünnitust, toide ja edastada andmeid saab koguda testi mooduli kohe pärast draiveri installeerimist.

Vasakul on CCD moodul, visiitkaart 5 mm tagant pilte, õhuke read paremal pool on fikseeritud laadija pea anduri moodul ja õhuke joon kaardi, tulede moodul, välja arvatud kaabel (klient installitud, saate pin-koodi alla, keevitus-line režiimis ühendus), kaugus pildistamise objektid 4 cm, võib olla sobiv kasutada piiratud ruumi rakendused.Muud pikk vahemaa objektiive ka vahetada, andmed kohandatud test projekti.

\

'

DIY Tarvikud ELEKTRILINE
Päritolu CN(Päritolu)

Seotud tooted