10tk SEGAGE IRIIDIUM patendi mootorratta süüteküünla EIX-D8 JAOKS D8EA DR8EIX DR8EGP DPR8EIX-9 IX24B X24ESU D8TC D8RIU bujia HG2CU

€24.32

-14%

€28.61

Uus toode

1 toodet

Märksõnad: ngk spark, auto generaator pööris, red dot t2, dr8ea, 4 klahvi hoidja, spark plug, süüteküünla, br7eix, aston martin mehed, D8TC süüteküünla.

Äkki saate nautida Kolme-elektrood Super D8TC Mootorratta süüteküünla 125cc jaoks DR8EA D8EA DR8EIX DPR8EA-9 DPR8EIX-9 IX24 X24ESR-U HG22

Süüteküünal Parameetrid

Hiina patendi leiutise süüteküünla

Patendi NR.on ZL200710032917.X

Kui süüteküünlad annan teile väe

Liben Auto Parts Industrial Co., LTD on juhtiv süüteküünal teadus -, arendus ja tootmine ettevõte asub Hiinas.Meil on üks väheseid professionaalseid süüteküünal tootjad, kes on tarninud maailma arenenud ja usaldusväärne süüteküünlad üle 20 aasta.Alusel rakendada uut tehnoloogiat ja aastatepikkust kogemust teenindamine klientide Liben on pühendunud, et innovatsioon süüteküünal tootmisharu, et täita meie klientide vajadustele.

Liben asub JiangCheng tööstuspiirkonna Jiangmen Linn, Guangdong, Hiina.Kokku investeerida 20 miljonit eurot, ja mis hõlmab ala üle 20 000 ruutmeetrit, tehas on kaasaegsed töökojad ja kaasaegse juhtimise süsteem, koos tugeva tehnilise tausta.Me töötame pidevalt selle nimel, et suurendada tootmist, samas säilitades kõrge kvaliteedi.

Koos kõrgelt automatiseeritud tootmise poole, meil ei ole nii sõltuv töö, sest meil on talent.Meie ettevõttes on töötajaid üle 100 inimese, kusjuures olulisi inseneri -, turundus-ja tehnilisi andeid.Meie töötajad on entusiasm, siirus ja pühendumus klientide rahulolu, on tugeva aluse meie firma.

Liben on teinud märkimisväärseid edusamme ja saavutusi.Oleme teeninud oma koha, kui tugev ja usaldusväärne kaubamärk, ja sai kiitust kogu maailmas, meie pühendumust kvaliteedi ja usaldusväärsuse.Meie edu on tingitud meie inimesed ja oma tahet tegutseda vastutustundlikult täita laitmatult ja pildista uusi võimalusi meie jätkuvaid jõupingutusi, et tõsta Liben liider süüteküünal tööstus.

VISIOON:

▶ Saada Professionaalne Spark Plug Tootja, kellel on Potentsiaali ja Säästev Areng ja Tööstuse Tasumata Mõju selles Regioonis.

▶ Toota maailmatasemel süüteküünal kui Premier Tarnija selles valdkonnas.

▶ Meie Klientide Usaldust Liben Rohkem Kui Lihtsalt Firma Nime.See on Tuntust nagu Brändi, mis Pidevalt Annab Usaldusväärseid Tooteid.

MISSIOON:

▶ #1 Prioriteet on Kvaliteet ja Ausus on Parim Poliitika.

▶ Uuendusi Paremaid Tooteid Tuua Easeful Kasutades Kogemusi Klientidele.

▶ , Mis võimaldab Töötajatel saada Osa Ettevõtte Arengu Tulemused, Luua Väärtusi ja Kasvav Klientidega Üheskoos.

Sertifikaat

ISO/TS 16949:2009

Disain ja tootmine süüteküünlad eest auto-ja mootorratta tööstuses

SGS Auditeeritud Tarnija Alibaba Auditeeritud Tarnija

Kui teil on küsimusi spark plug, siis võiks sned mulle e-mail või jäta sõnum, mida ALI trademanager, aitäh!

Läbimõõt 12 mm
kuumuse valik 8
lõhe 031" (0.8 mm)
hex suurus 18mm
Reach - 19mm (3/4")
Elektroodi Materjal Iraurita
Viide Koodid EIX-D8
Istme Tüüp Tihend
takisti NO
Tootja Mudelinumber EIX-D8
Materjal IRIIDIUM
Kütteväärtus kõrge
Riik/Regioon Auto Tootmine Hiina
Kogus 1 Tk
Vahendustasu Osa Number EIX-D8
Tüüp IRIIDIUM
Lõng Pigi 1,25 mm
Paigaldus Alus Korter
Muu Osa Number EIX-D8

Seotud tooted