ZigBee Wifi Smart Radiaator Täiturseadme Termostaatventiilid Ventiil Küttesüsteemi Tuya Temperatuuri Kontroller Kaudu Alexa Google Kodu

€17.46

-28%

€24.59

Uus toode

1 toodet

Märksõnad: smart termostaat, mini sonoff, smart home, kontrolli temperatuuri, termostaat wifi, mijia niiskuse andur wifi, kontrolli temperatuuri wifi, kodus kandma, aqara, homekit lüliti.

Kirjeldus:

100% täiesti Uus ja Kvaliteetne!

1.Smart Tuya ZigBee Radiaatori Termostaadi Ajam:Uus mini disain lihtne ja selge LCD ekraan keha,radiaatori termostaat on LCD digitaalne ekraan ja kaks osa, mis on AA patareide jõul,mis on eriline klapp, kasutades koostööd kütte radiaator.Kunstlikult määrata ruumitemperatuur, mida kasutatakse peamiselt põranda kütte süsteemi, et kontrollida avamine ja sulgemine toru.

2.A Tuya ZigBee Traadita Gateway Hub on Kohustatud : A ZigBee traadita hub on tuleb, et ühendab armatuuri palju teisi ZigBee smart tooteid ja mõistab, kogu ülekanne oma smart home seadmete.Lihtsalt lisada oma värav App,siis lisa oma radiaator täiturseadme oma gateway Avaldaja.

3.Programmeeritav Ajakava nädalaprogramm Valik:Toetab käsitsi loodud 5+2,6+1 ja 7 päeva nädalas ajakava 6 perioodide valik ,pakkudes teile maksimaalset mugavust erinev olukord ja millega kohandatud ajakava oma maja temperatuuri.Puhkuse režiim,automaatne režiim,boost mode olemas.Valida tööpäev ja restday mode vastavad teie enda meeles.

4.Hääl ja kaugjuhtimispulti Tuya ZigBee Traadita Gateway:Toetab App kaugjuhtimispuldi kaudu oma nutikas telefon,koos hands-free hääljuhtimise abil Alexa ja Google ' i Assistent pärast edukalt ühendab teie ventiil Tuya /Smart Elu App alusel üks Tuya ZigBee Traadita Marsruuteri.

5.Avatud Akna Tuvastamine:Kui ruumi temperatuur järsku langeda temp.künnis,ventiili suletakse 15 minutit.Pärast seda,kui ruumi temp.on veel madalam temp.Piiri,see hoiab seda režiimi.Pealegi,see on kergesti loetav digitaalne ekraan, mille temperatuur Celsiuse kraadides.

Tehnilised andmed:

Võimsus: 2*2 AA* 1,5 V alkaline patareid (Ei kuulu)

Maksimaalne vool:90mA

Töökeskkonna temperatuur:-10~60°C

Ekraani täpsus::0.5℃

Vaikimisi valik temperatuuri reguleerimine:5~35°C

Kollektori andur::NTC(10k)1%

Temperatuurivahemik ekraan::1~70°C

Lõnga suurus:M30*1.5

Isolatsiooni seisukord: Normaalses keskkonnas

Suurus(mm):53*89.5

Töötava programmi: Set eurot 1 nädal, kui tsükkel

Maksimaalne marsruut:4,5 mm

Komplekti Kuulub:

1 * Radiaatori Termostaat

1 * Kott Aksessuaar

1 * Kasutusjuhend

Päritolu CN(Päritolu)
Suurus(mm) 53*89.5
Brändi Nimi centechia
Sertifitseerimine CE
Voolutugevus On 90mA
Lõnga Suurus M30*1.5

Seotud tooted