Lemmiklooma Koera Kleit Tikitud Pits Lühike Stiil Printsess Pulmad Kleit Kolmemõõtmeline Lill Kaunistavad Sulg Väikeste Koerte Seelik

€44.63

-48%

€87.50

Uus toode

1 toodet

Märksõnad: koer tikitud püksid, pulm kleit sulg, chihuahua kleit, koer kleit, riie koer, koer kleit, hiina draakon plaaster, pitsid päitsed lühike seelik, sõle koer tikitud, satiin lühike seelik.

Lemmiklooma Koera Kleit Tikitud Pits Lühike Stiil Printsess Pulmad Kleit Kolmemõõtmeline Lill Kaunistavad Sulg Väikeste Koerte Seelik

Õige mõõtmise meetod koera suurus:

1.Kaelus Mõõtes ümbermõõt lemmiklooma seljas krae seisukoht

See seisukoht on asukoht dekoltee ning riided.kasutada mõõdulint kaela ringi,Lõtvus lihtsalt paneb indeks sõrme.seejärel võib salvestada andmeid.

2.Rindkere: Mõõtmine, kus lemmiklooma rinnus on väljaulatuvad koht:

üks ring ümber rindkere tagant mõõta poolt lint.pls märkus:Alumine juuksed ja lähedal nahk.Kui lõtvus lihtsalt paneb indeks sõrme.seejärel võib salvestada andmeid.

3.Pikkus:Mõõtke pikkus lemmiklooma kaela baasi saba

Kui mõõta, siis pead laskma pet seista sirge ja pilk otse ette, ja keha on täielikult kasutusele võetud.Mitte painutada üle või sond...

4.Kaks jalga pet riided peamine viide riided rinnus pikkusele, neli jalga pet riided peamine viide riided selja pikkus.

Shopping nõu:Oma mõõdetud andmed on lemmiklooma asutuse andmed.Palun vaadake suurus riiete suurus tabelis.Valida rind suur 3-5 cm.

Õhuke riided rind on 3-5cm suurem kui koera rind ja paks talve riided rind saab 5-7cm suurem (suured koerad ei saa panna rohkem toetust kui väikesed koerad)

muster Õie
Brändi Nimi Lojaalne Koer
Tüüp Koerad
Hooaeg Kevadel/Suvel
Materjal Tüll

Seotud tooted